Kniha návštěv

Vaše jméno/firma:*

Váš e-mail:*

Váš-text:*

Opište prosím, kontrolní kód z obrázku

Opište prosím, kontrolní kód z obrázku:

- zrušit

09.06.2017 13:21  | Dr.Roman Novotný | novotny@zslibeznice.cz
Dovoluji si poděkovat Mudr. Bludovskému (ORL). Byli jsme tu poprvé, choval se korektně, dceři vše vysvětlil a nepříliš příjemné vyšetření učinil snesitelným. Rádi přijdeme zase.
Dr.Roman Novotný

01.02.2017 18:05  | Petra Dvořáková | sezles@seznam.cz
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde najdu informace o ordinačních dobách zastupujících lékařek/lékařů, respektive o ordinační době, kdy je v oridnaci opravdu můj lékař/lékařka.
Děkuji.

Odpověď 03.02.2017 10:08
Dobrý den, informace o ordinačních dobách lékařů, jejich dovolených či nepřítomnosti a tedy i o ordinačních dobách zastupujících lékařů naleznete na webových stránkách v levém vertikálním menu "Lékaři" (poté se zobrazí stránka http://lekari.poliklinikaprosek.cz/lekari1.php). Hezké dny

20.10.2016 20:36  | Jana Nováková | jananovakova002@centrum.cz
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásně zrevitalizované prostory, i zbrusu novou vstupní halu. Je velmi milé, že jste do prvního patra umístili posezení, které bylo dříve v přízemí. Prosím o zachování občerstvení, bufetu, který je vedle polikliniky. Firma, která zde provozuje bufet má velmi dobrý sortiment i slušné ceny. Jsem s její nabídkou velmi spokojena.Viděla jsem že hledáte nového nájemce, nevím z jakého důvodu, ale chtěla bych se moc přimluvit, pokud je to možné, za zachování stávajícího nájemce. Prosím, zvažte i tuto variantu. Fruitissimo je milé zpestření, ale cenově velmi drahé občerstvení. Není dostupné pro určité skupiny lidí, jako jsou třeba důchodci. Celkově je Poliklinika Prosek velmi příjemná pro klienty, udržovaná, čisto a útulno. Velmi děkuji za Vaši péči a zdravím, Nováková

03.08.2016 15:32  | Renata Černianská | renapav@seznam.cz
Chtěla bych tímto napsat chválu na paní doktorku Aronu Adamcovou z odd.gastroenterologie. Snad ještě nikdy jsem se nepotkala s tak báječnou lékařkou, která má takový zájem o pacienta a všechno do posledního vysvětli.Pacient jí není lhostejný. Udělala na mě obrovský dojem.Díky a přeji paní doktorce a miminku jen to NEJ.
Černianská

02.11.2015 18:04  | Michaela N. | kaludawa@seznam.cz
Velké poděkování odběrovým sestričkám v 1. Patře. Neuvěřitelně milé, hodné fajn dámy :-) S dětmi to prostě umí na jedničku. Děkuji :-)

24.09.2015 13:22  | Josef Kluzák | josef.kluzak@seznam.cz
Dobrý den, tímto chci velice poděkovat Paní Kulhánkové z oddělení rehabilitace cvičebna č. 6 za úspěšné cvičení a celkový přístup k pacientům, nesmím zapomenout také poděkovat paní Doktorce Šolcové za doporučení a pomoc s bolestí zad. Velké poděkování celému vašemu personálu sester na oddělení rehabilitace v suterénu Vaší polikliniky
Přeji co nejvíce spokojených pacientů
Josef Kluzák

14.04.2015 12:02  | Šidlová | 22smudla22@seznam.cz
S poliklinikou prosek sem měla vždy dobré zkušenosti. Milý a vstřícný personál, čisté prostředí. Ale to co sem zažila minulý týden ve čtvrtek na chirurgii mě opravdu naštvalo. Byla jsem tam s tatínkem na převazu. Pacient je to poslušný, doma sedí s nohou nahoře, pečlivě bere léky a píchá si injekce, pravidelně chodí na kontroly, starám se o něj s jeho maminkou. Nicméně sestřička a sám i pan doktor Veselka nejspíš usoudili, z mě neznámého důvodu, že je to nespolupracující pacient, jak to stálo napsané ve zprávě. Na Bulovce mu dva dny před tím na kontrole nasadili zpět rozstřiženou dlahu a jen přidělali fáčem, takže to bylo takové potrhané. Sestra začala na tatínka hned mezi dveřmi křičet, co s tím dělal, že to vypadá strašně, že jestli nebude dodržovat režim, že mu tu nohu uříznou a kdesi cosi. A to všechno na celou čekárnu. Tohle mi prostě nepřijde normální, chovat se k pacientovi jako ke zvířeti. Když jsme se o tom bavili na ambulanci na Bulovce s doktorem, tak nám říkal, že s takovouhle pořízenou na Bulovku chodí více lidí. Chodím k vám od narození, vždy jsme byli s rodinou spokojeni, ale na chirurgii u pana doktora Veselky sem se s něčím podobným setkala už i osobně.
Na opak bych ale chtěla pochválit paní doktorku Kašparovou a její sestru, které byly k tatínkovi velmi milé a vstřícné a stejným způsobem se starají i o mojí babičku.
Šidlová

31.01.2014 18:17  | Čajanová | Cajanka0712@seznam.cz
Chtěla bych touto cestou poděkovat za vynikající péči ze strany MUDr. Kavanové, MUDr. Kalousové a MUDr. Bludovského. Vždy jsem byla řádně informována o úkonech, které budou dceři dělat, jaké mají následky. Příjemný přístup k malému dítě pana Bludovského a sestry Mikšovské mě mile potěšil. Jsme v jeho péči od listopadu 2013 a neměnila bych. Děkuji Vám všem za Vaše úsilí pomáhat lidem kolem Vás. Být lékařem není lehké a domnívám se, že své poslání léčit, berete 100% vážně a je na Vás spolehnutí. Velké díky z mé strany patří sestřičce na pediatrii paní Pochylé, Váš úsměv, porozumnění, citlivý příštup ke Štěpánce a pomoc v naší nelehké situaci je pro mě nabíjející energií a vědomím, že se vše v dobré obrátí.

Ještě jednou děkuji, Čajanová - maminka Štěpánky Reslerové

03.09.2013 08:43  | matina | Karasova10@seznam.cz
Opravdu příjemní lékaři i sestřičky. (narozdíl od nemocnice Bulovka)

01.09.2013 11:26  | Petr Michálek | adam006@seznam.cz