Zahájení provozu midilinky 295

Midilinka č. 295 startuje 11.10.2010

Dne 11.10.2010 zahájí v půlhodinových intervalech (od 6:30 ráno do zhruba 20.00 hodiny ) provoz speciální zdravotnická linka 295, zajišťovaná společností Societa o.p.s. a jejími nízkopodlažními autobusy (malokapacitními tzv. midibusy), speciálně upravenými k tomuto účelu.

Přepravu zejména klientů zdravotnických zařízení na Praze 9 bude  midilinka číslo 295 zajišťovat na trase Třeboradice - Králova - Čakovice - Nám.J iřího Berana - Ke Stadionu - OC Čakovice - Fryčovická-Poliklinika Frýdecká - Šumperská - Třinecká - Příborská - Letňanská - Českolipská - Poliklinika Prosek - Střížkov - Prosek - Starý Prosek - Nový Střížkov - Bulovka - Nemocnice Bulovka - Nem. Bulovka gynekologie - Nem.Bulovka onkologie - Vychovatelna a zpět.

Linka je zařazena do tarifního pásma P, tedy dvojpásma s přestupem.

Jízdní řády jsou přístupny na tomto webu v sekci "Hromadná městská doprava k Poliklinice Prosek", zde a budou vyvěšeny v Klubu seniorů, ve zdravotnických zařízeních, ve školských zařízeních a na obvyklých místech.

V lednu 2011 bude provedeno vyhodnocení provozu a na základě připomínek případně jednáno o úpravě trasy.