logotyp

Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

Tato zpráva neslouží ke komunikaci s lékaři, ani k objednávání e-receptů a pro objednávání na vyšetření.
Vaše žádosti o vystavení e-receptů nebo objednávkách vyřizujte telefonicky s konkrétním lékařem.

12.05.2022 11:56  | Jitka Svobodová
Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou, vlastně i stížností.
V sekci na stránkách polikliniky a vlastně i na stránkách jednotlivých lékařů je vždy uvedena dočasná změna ordinačních hodin, hlavně lékařova nepřítomnost, dovolená atd.
Nechápu proč toto není možné u zubní lékařky MUDr. Zory Muzikantové Vesecké. Nejen, že se jí není možné téměř vůbec dovolat, má dlouhé objednací lhůty, což neobvyklé samozřejmě není, to předmětem mé zprávy rozhodně není, bohužel ale paní doktorka na své stránky jakoukoli svou nepřítomnost zásadně neuvádí, nebo jen opravdu sporadicky. Na ústředně polikliniky mi dokonce sdělili, že se o nepřítomnosti lékařky dozví většinou až z toho, že jim volají nespokojení pacienti a jsou na ně nepříjemní a oni to potom zjišťují. Takže se domnívám, že tento problém nemám jen já. Myslím, že takový problém sdělit svou nepřítomnost na své stránky není, a člověk pak nemusí volat 10x za den. Děkuji. Svobodová

Odpověď 17.05.2022 10:17
Vážená paní, k Vaší stížnosti si Vám dovolujeme sdělit, že v budově polikliniky je část ordinací provozována Poliklinikou Prosek a.s. a část ordinací je provozována soukromými subjekty. Zubní ordinace, kterou zmiňujete ve své stížnosti, je provozována MUDr. Zorou Muzikantovou Veseckou (soukromá lékařská praxe), která nese odpovědnost za její provoz, včetně zveřejňování informací o ordinačních hodinách. Poliklinika Prosek a.s., s ohledem na tuto skutečnost, nemá možnost přikazovat soukromým podnikatelským subjektům zveřejňovat informace o aktuálních změnách ordinačních hodin apod. Případně se můžete obrátit s Vaší stížností na zdravotnický odbor Magistrátu hl. m. Prahy, který je kompetentní řešit stížnosti na všechny zdravotnické subjekty v Praze , nebo na Českou stomatologickou komoru. S pozdravem Mgr. Tomáš Kladívko ředitel společnosti


21.03.2022 12:26  | Kvašáková
Dobrý den,
na ortopedii se není možné dovolat. Sice nabízejí spojení pomocí SMS, ale v případně akutních potíží, kdy je třeba domluvit se přímo lékařem, je to prakticky nemožné. V ostatních ordinacích se dá dovolat lékaři běžně.


18.12.2021 21:07  | Venslovská
V pátek nás do péče přijal MUDr.Kozák a sestřička Mgr.Kozáková s naším náhle adoptovaný miminkem. Byli jsme s manželem extrémně spokojeni s péčí, přístupem a organizací ordinace. Dokonce nad rámec péče jsme dostali i rady ohledně dalších kroků v osvojení. Věnovali se nám ještě hodinu po ukončení ordinační doby. Moc děkujeme Venslovská


13.12.2021 21:36  | Aleksandra Kraleva
Dobrý den,dneska 13.12 jsem zažila nej horší co jsem nikde ne čekala ,normálně nás z dcerou vyhodila sestra a nadávala zvala.ani se nezeptala proč jsme tam co se děje nic proste nic .moje dítě Patricia Koleva je astmatik nemohla dýchat proto jseme navštívili Dr.Kozkak ale marně jak jsem řekla nás vyhodili .

Odpověď 16.12.2021 10:11
Vážená paní, odpovídáme na Váš příspěvek do Knihy návštěv ze dne 13.12.21, kdy jste při návštěvě soukromé ordinace Baby Astramedico s.r.o. v budově Polikliniky Prosek nebyla spokojena s jednáním zdravotnického personálu.Poliklinika Prosek a.s. nemá žádné pravomoci do vztahu mezi pacienty a soukromými subjekty jakkoliv vstupovat. Případné stížnosti lze směřovat přímo na jednatele společnosti, kam jsme i Vaši stížnost odeslali, níže naleznete vyjádření. S pozdravem Mgr. Tomáš Kladívko ředitel společnosti Vážená paní Kraleva, nyní se nacházíme v epidemii a Vy s nemocným dítětem bez antigenního testu jste přišla mezi nedonošené děti. Sestřička Vás nevyhodila, ale oznámila Vám, že nyní nejsou ordinační hodiny pro nemocné, dítě bylo růžové, dýchalo zcela normálně a dokonce běhalo po čekárně. Slušně Vás požádala, abyste se nejprve nechala otestovat a poté se objednala jako všichni ostatní pacienti. Maminky v čekárně byly velmi rozhořčeny a dokonce jsme uklidňovali situaci, neboť na Vás chtěly volat policii. Je nutné brát ohledy i na ostatní pacienty a dodržovat jasná pravidla, o kterých denně informují média a jsou informace i na našem webu. MUDr. Václav Kozák, Baby Astramedico s.r.o.


18.08.2021 16:35  | iveta
Dobrý den
S poliklinikou jsem byla pokaždé spokojená až do dnešního dne kdy na chiurgii odmítly ošetřit dceru a to přišla v úředních hodinách jak je psáno na vašich stránkách a měli tam jednoho pacienta, sestra byla nepříjemná za mě chiurgie velké minus

Odpověď 24.08.2021 15:04
Vážená paní, je nám líto, že jste při návštěvě chirurgie v budově Polikliniky Prosek nebyla spokojena s jednáním zdravotnického personálu. Ordinace chirurgie (neuvedla jste jméno lékaře ani sestry) v budově Polikliniky Prosek a.s., jsou provozovány soukromými subjekty. Poliklinika Prosek a.s. nemá žádné pravomoci do vztahu mezi pacienty a soukromými subjekty jakkoliv vstupovat. Případné stížnosti lze směřovat na Vaši zdravotní pojišťovnu nebo na lékařskou komoru. S pozdravem Mgr. Tomáš Kladívko ředitel společnosti


09.08.2021 15:49  | Zdeněk Sojka
Vážení, na stránce https://www.poliklinikaprosek.cz/stranka-ockovaci-misto-na-poliklinice-prosek-328 inzerujete:
Provozní doba: všední dny od 7:30 do 16:00.

VE DNECH 9., 10., 12. a 13.8. OČKUJEME NA OČKOVACÍM MÍSTĚ BEZ REGISTRACE OSOBY VE VĚKU 16+!

Ale až na místě se člověk dozví, že bez registrace je očkování jen do 14:30. Dorazili jsme ve 14:58 a už jsme se k očkování nedostali. Tak vám tedy pěkně děkujem.

Odpověď 09.08.2021 19:55
Bohužel se situace v procesu očkování rychle mění a tentokrát jsme si neuvědomili, že nejsou úplné informace uvedeny na webových stránkách. Mrzí nás vaše nepříjemná zkušenost, ihned věc napravime. M. Macakova


07.07.2021 18:44  | Eva Čapková
Dobrý den.
Velice děkuji panu Mudr. Bludovskemu za skvělý přístup k pacientovi - po 45 minutách čekání v čekárně mi oznámil, že mne již nevezme, neboť mu končí pracovní doba. Obzvláště v době dovolených, kdy zastupoval i druhou lékárnu. V případě tohoto lékaře, který má velice dobrou pověst jako odborník, se však nejedná o první případ dle mého názoru ne zcela dobrého přístupu k pacientovi, když jej ani nezajímá, s jakým problémem pacient přišel, a jednoduše přestane ordinovat.

Odpověď 14.07.2021 14:12
Dobrý den, reagujeme na Váš příspěvek z Knihy návštěv ze dne 7. 7. 2021 týkající se nespokojenosti s přístupem MUDr. Bludovského. MUDr. Bludovský není zaměstnancem Polikliniky Prosek a.s., jedná se o lékaře soukromé praxe. Vedení polikliniky není kompetentní řešit stížnosti týkající se práce zdravotnického personálu v soukromých lékařských praxích. Můžete se obrátit se stížností přímo na Vaši zdravotní pojišťovnu nebo na příslušné orgány státní správy. S pozdravem Mgr Tomáš Kladívko ředitel společnosti Poliklinika Prosek a.s. Lovosická 40/440 190 00 Praha 9 Web: www.poliklinikaprosek.cz


21.05.2021 15:57  | Karel Neumann
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval personálu místní rehabilitace za péči, kterou věnoval mé mamce. Ode dneška je doma a již několikrát vyslovila chválu jak na péči, tak stravu. Ještě jednou děkuji a přeji všem vše nejlepší.


09.11.2020 15:18  | Romana Sejková
Dobrý den, pane řediteli,
ráda bych touto cestou chtěla poděkovat MUDr. Košařovi z diabetologie za péči.
Ráda bych poděkovala i sestřičce T.Floriánové za pokoru, empatii a vstřícnost. Vážím si jich.
Pečují o maminku moji, která se pohybuje jako já na elektrickém vozíku i maminku mého manžela, trpící silnou zapomnětlivostí. Je s ní těžká domluva, ale trpělivost a klid, který panuje v ordinaci, ji vždy uklidní a ochotně spolupracuje.
Děkuji Vám i hlavní sestřičce za skvělou podřízenou, právě v této době, kdy se odbornost s lidskostí a trpělivostí nenosí.


17.04.2020 13:51  | Edita Třísková
Dobrý den,ráda bych s velikou pokorou chtěla poděkovat všem co se o mě tak skvěle starají a pomáhají.Děkuji všem sestrám doktorům z rehabilitačního oddělení a panu doktorovi Nushartovi.Hodně štěstí sil a pevného zdraví.


14.10.2019 15:52  | Alena
Díky úrazu jsem měsíc navštěvovala chirurgii a Dr. Petr Veselka mi poskytl vysoce kvalitní léčbu a děkuji i sestře p. Hálkové oba měli hezký lidský přístup ke mně i k mé ruce.


03.10.2019 15:04  | Spanilá
Vážený pane řediteli, musím Vám oznámit svojí velkou spokojenost s týmem ordinace Baby Astramedico, pan doktor Kozák a paní magistra Kozáková. Vždy velmi příjemní a vždy nám pomohou, velmi erudovaní. Chodíme k nim od roku 2017 a VELKÁ SPOKOJENOST!!! Děkuji i Vám, že je zde máte.


20.01.2019 13:52  | Miličková
Vážený pane řediteli, chci Vám velmi poděkovat, že je konečně v budově erudovaný pediatr. Chodíme k panu MUDr. Kozákovi a jsme konečně velmi spokojení nejen s profesionálním přístupem, ale i osobním. Předchozí zkušenosti s MUDr. Dostálem, který při vyšetření jí bagetu a vyhodí nás s tím, že pokud nevyžadujeme infuze tak nejsme nemocní. Dále nám sdělí, že se nediví, že jsem samoživitelka a ať moje dítě nechodí do školky a přestane být nemocné... Být Vámi, tak dr. Dostála vyhodím, protože Vám vážně dobrou reklamu nedělá. K dětem se chová hezky jen prvních půl roku, kdy mu dítě nosí nejvíc peněz a to se nesmí stát, že ho mimino počůrá, poté je velmi rozladěn a na matku křičí jako by ho pomočila ona. Moc děkuji týmu Baby Astramedico a i Vám, važte si jich.. Miličková


23.01.2018 16:13  | Honza Marek
Po mnohaletých návštěvách Polikliniky Prosek mi najednou odmítli provést RTG vyšetření s tím, že nepatřím do jejich spádové oblasti. Konkrétně na RTG oddělení jsem byl mnohokrát, mám tam kartu již roky, řekl bych někdy od 80. let.
Neuvěřitelná drzost, která nemá obdoby. Zatím jsem nikdy nic takového nezažil.

Bude řešeno přes Ministerstvo zdravotnictví.

Pro ty, kdo neví, od roku 2018 se znovu zvedlo zdravotní pojištění. Rád bych, aby se zvednul i komfort. O tom si na RTG oddělení Polikliniky Prosek můžeme nechat zdát.

Odpověď 25.01.2018 20:03
Dovolte mi objasnit tento problém. Bohužel ani nás netěší situace, kdy musíme pacientům vysvětlovat, že máme momentálně naplněnou kapacitu a nezvládáme přijímat nové pacienty. Každé oddělení je limitováno počtem personálu a technickým vybavením. Denně provádíme na 130 rtg vyšetření, které podle limitů pojišťovny naplní 10 ti hodinovou provozní dobu oddělení. Už teď se stává, že pacienti čekají na rtg vyšetření přes hodinu. Především v zájmu zachování kvality poskytované péče jsme nuceni omezit příliv nových pacientů. V případě odmítnutí doporučujeme pacientům nejbližší pracoviště (Poliklinika Čumpelíkova, Mazurská, Vysočany). O této skutečnosti informujeme i na našich webových stránkách. A ještě zmínka k otázce úhrad poskytované péče od zdravotních pojišťoven, pro rok 2018 zůstávají pro nás ve stejné výši jako v předchozím období. M. Mačáková hlavní sestra


09.06.2017 13:21  | Dr.Roman Novotný
Dovoluji si poděkovat Mudr. Bludovskému (ORL). Byli jsme tu poprvé, choval se korektně, dceři vše vysvětlil a nepříliš příjemné vyšetření učinil snesitelným. Rádi přijdeme zase.
Dr.Roman Novotný


01.02.2017 18:05  | Petra Dvořáková
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde najdu informace o ordinačních dobách zastupujících lékařek/lékařů, respektive o ordinační době, kdy je v oridnaci opravdu můj lékař/lékařka.
Děkuji.

Odpověď 03.02.2017 10:08
Dobrý den, informace o ordinačních dobách lékařů, jejich dovolených či nepřítomnosti a tedy i o ordinačních dobách zastupujících lékařů naleznete na webových stránkách v levém vertikálním menu "Lékaři" (poté se zobrazí stránka http://lekari.poliklinikaprosek.cz/lekari1.php). Hezké dny


20.10.2016 20:36  | Jana Nováková
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásně zrevitalizované prostory, i zbrusu novou vstupní halu. Je velmi milé, že jste do prvního patra umístili posezení, které bylo dříve v přízemí. Prosím o zachování občerstvení, bufetu, který je vedle polikliniky. Firma, která zde provozuje bufet má velmi dobrý sortiment i slušné ceny. Jsem s její nabídkou velmi spokojena.Viděla jsem že hledáte nového nájemce, nevím z jakého důvodu, ale chtěla bych se moc přimluvit, pokud je to možné, za zachování stávajícího nájemce. Prosím, zvažte i tuto variantu. Fruitissimo je milé zpestření, ale cenově velmi drahé občerstvení. Není dostupné pro určité skupiny lidí, jako jsou třeba důchodci. Celkově je Poliklinika Prosek velmi příjemná pro klienty, udržovaná, čisto a útulno. Velmi děkuji za Vaši péči a zdravím, Nováková


03.08.2016 15:32  | Renata Černianská
Chtěla bych tímto napsat chválu na paní doktorku Aronu Adamcovou z odd.gastroenterologie. Snad ještě nikdy jsem se nepotkala s tak báječnou lékařkou, která má takový zájem o pacienta a všechno do posledního vysvětli.Pacient jí není lhostejný. Udělala na mě obrovský dojem.Díky a přeji paní doktorce a miminku jen to NEJ.
Černianská


02.11.2015 18:04  | Michaela N.
Velké poděkování odběrovým sestričkám v 1. Patře. Neuvěřitelně milé, hodné fajn dámy :-) S dětmi to prostě umí na jedničku. Děkuji :-)


24.09.2015 13:22  | Josef Kluzák
Dobrý den, tímto chci velice poděkovat Paní Kulhánkové z oddělení rehabilitace cvičebna č. 6 za úspěšné cvičení a celkový přístup k pacientům, nesmím zapomenout také poděkovat paní Doktorce Šolcové za doporučení a pomoc s bolestí zad. Velké poděkování celému vašemu personálu sester na oddělení rehabilitace v suterénu Vaší polikliniky
Přeji co nejvíce spokojených pacientů
Josef Kluzák


14.04.2015 12:02  | Šidlová
S poliklinikou prosek sem měla vždy dobré zkušenosti. Milý a vstřícný personál, čisté prostředí. Ale to co sem zažila minulý týden ve čtvrtek na chirurgii mě opravdu naštvalo. Byla jsem tam s tatínkem na převazu. Pacient je to poslušný, doma sedí s nohou nahoře, pečlivě bere léky a píchá si injekce, pravidelně chodí na kontroly, starám se o něj s jeho maminkou. Nicméně sestřička a sám i pan doktor Veselka nejspíš usoudili, z mě neznámého důvodu, že je to nespolupracující pacient, jak to stálo napsané ve zprávě. Na Bulovce mu dva dny před tím na kontrole nasadili zpět rozstřiženou dlahu a jen přidělali fáčem, takže to bylo takové potrhané. Sestra začala na tatínka hned mezi dveřmi křičet, co s tím dělal, že to vypadá strašně, že jestli nebude dodržovat režim, že mu tu nohu uříznou a kdesi cosi. A to všechno na celou čekárnu. Tohle mi prostě nepřijde normální, chovat se k pacientovi jako ke zvířeti. Když jsme se o tom bavili na ambulanci na Bulovce s doktorem, tak nám říkal, že s takovouhle pořízenou na Bulovku chodí více lidí. Chodím k vám od narození, vždy jsme byli s rodinou spokojeni, ale na chirurgii u pana doktora Veselky sem se s něčím podobným setkala už i osobně.
Na opak bych ale chtěla pochválit paní doktorku Kašparovou a její sestru, které byly k tatínkovi velmi milé a vstřícné a stejným způsobem se starají i o mojí babičku.
Šidlová


31.01.2014 18:17  | Čajanová
Chtěla bych touto cestou poděkovat za vynikající péči ze strany MUDr. Kavanové, MUDr. Kalousové a MUDr. Bludovského. Vždy jsem byla řádně informována o úkonech, které budou dceři dělat, jaké mají následky. Příjemný přístup k malému dítě pana Bludovského a sestry Mikšovské mě mile potěšil. Jsme v jeho péči od listopadu 2013 a neměnila bych. Děkuji Vám všem za Vaše úsilí pomáhat lidem kolem Vás. Být lékařem není lehké a domnívám se, že své poslání léčit, berete 100% vážně a je na Vás spolehnutí. Velké díky z mé strany patří sestřičce na pediatrii paní Pochylé, Váš úsměv, porozumnění, citlivý příštup ke Štěpánce a pomoc v naší nelehké situaci je pro mě nabíjející energií a vědomím, že se vše v dobré obrátí.

Ještě jednou děkuji, Čajanová - maminka Štěpánky Reslerové


03.09.2013 08:43  | matina
Opravdu příjemní lékaři i sestřičky. (narozdíl od nemocnice Bulovka)


01.09.2013 11:26  | Petr Michálek
Děkuji za článek Nejčastější chyby rodičů v průběhu pohybového vývoje dětí do 1 roku :-) Michálek


19.10.2011 09:46  | Josef Dohnal
Přístup Vašeho personálu k pacientů je naprosto špičkový, děkuji za pomoc vašim lékařům a sestrám


28.04.2011 18:59  | Helena
Dekuji ze se vzorne starate o moji maminku. Je to opravdu uklidnujici pocit kdyz je v dobrych rukou. Dekuji moc dcera pani Markove


Poliklinika Prosek, a. s.
www.poliklinikaprosek.cz
Lovosická 440/40, 190 00 Praha 9, Prosek
tel.: 266 010 111, fax: 286 589 362
e-mail: info@poliklinikaprosek.cz
Lékaři
Lékařská pracoviště dle oborů
Lékárna Polilkinika Prosek
Polilkinika Prosek
Home Polilkinika Prosek

Created by © 2013/2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign