Poslání a cíle Polikliniky Prosek a.s.

Poslání a cíle Polikliniky Prosek a.s.:

• Poskytování ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči.
  • Poskytování  kvalitní lůžkové zdravotní péče, zaměřené na specializovanou problematiku péče o chronického pacienta, o pacienta ohroženého chorobami stáří, po ortopedických operacích, mozkových, cévních a srdečních příhodách důrazem na rehabilitační péči a komplexní zdravotně-sociální potřeby pacienta.
  • Zaměření se na zajištění individuálních potřeb pacienta.
  • Zajištění postupného zvyšování kvality a bezpečí při poskytování služeb zdravotní péče.
  • Vytváření příznivé atmosféry v komunikaci mezi pacientem a zdravotnickým personálem.
  • Přispívání ke zvyšování vlivu rodinného prostředí a klimatu na zdravotní stav pacienta cílenou edukací.
  • Zajištění moderních prostředků zdravotnické techniky pro zvýšení kvality léčby.
  • Zvýšení významu zdravotnické osvěty a prevence.
  • Rozšíření  sledování indikátorů kvality, spokojenosti pacienta, rodiny i zdravotnického personálu.
  • Předcházení nežádoucím událostem důraznou osvětou.
  • Realizování odměňování zaměstnanců dle skutečně odváděné práce.
  • Uplatňování sociálních výhod pro všechny zaměstnance bez rozdílu.
  • Zajištění informovanosti o průhledném hospodaření společnosti.